Ebook ke stažení

připravil:


orderflow-trader2 Vytvářet v trzích pravidelné a stabilní profity není snadné. Uspějí vesměs jen ti, kteří dostatečně porozumí obchodovaným principům. Principům změny nabídky a poptávky stojících za jednotlivými tržními pohyby. Principům spojených s identifikací subjektů pohybujících se v trzích a opakovatelných situací, které jejich aktivity vytvářejí.

Pro všechny, kteří podrobné porozumění hledají, je zde nová ebooka Orderflow trader popisující způsob analýzy trhů z tradičního a stále velmi funkčního pohledu „čtení pásky“ (tape readingu) – analýzy ordeflow. Pochopitelně zasazené do možností dnešních moderních softwarů.

Ebooku připravil Petr, který se tomuto stylu tradingu věnuje již řadu let. Jejím cílem je zprostředkovat pro většinu obchodníků nový pohled zejména na svět intradenního obchodování, ale v knize naleznete na více než 70 stranách popis řady principů aplikovatelných při stavbě libovolných profitabilních systémů. Mj. například:

  • Popisy fungování cenových aukcí.
  • Popisy trhů z pohledu záměrů a chování různých typů účastníků trhu a mechanismů jak těchto znalostí využít pro naše vlastní profity.
  • Základy sledování nabídky/poptávky v orderflow.
  • Čtení příběhu v numbers barech (moderní forma tape readingu).

To vše doplněno Petrovými lekcemi z mentoringu obchodníků stavících své přístupy na využívání orderflow analýzy.

Ebooka je navíc doplněna několika praktickými a komentovanými videii, které jsou zdarma dostupné v této druhé sekci webu orderflow.cz. V nich uvidíte, z jakých principů je dobré vycházet při obchodování orderflow, jaké dodatečné informace v trzích můžeme skrz tape reading vnímat a jak všechny znalosti skládat dohromady.

Ebooka byla připravena serverem finančník.cz, jehož cílem je poskytovat traderům inspiraci a motivaci při cestě za profitabilním tradingem. Získat ji můžete zcela zdarma. Obratem vám ji zašleme emailem po zadání emailu do následujícího formuláře.